Kajaki Dunajcem
tel. +48 888 780 222

Spływ kajakowy Dunajcem

Spływy Dunajcem


Przygotowaliśmy dla Was zróżnicowaną ofertę spływów kajakowych Dunajcem- każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie - piszcie, przygotujemy coś specjalnie dla Was, biorąc pod uwagę Wasze życzenia i oczekiwania :)


Spływy kajakowe Dunajcem dla rodzin z dziećmi Zapewnij swoim dzieciom niezapomnianą przygodę na łagodnych falach Dunajca - płynąc spokojnym nurtem będziecie wspólnie podziwiać dziewiczą przyrodę rozlewisk jednej z najpiękniejszych polskich rzek, zobaczycie zakątki, które na codzień nie oglądają człowieka i zwierzęta, które nie występują gdzie indziej.
Wpólnie przeżyte chwile będziecie z przyjemnością wspominać jeszcze przez długi czas po zakończonej przygodzie :)


Spływy kajakowe - indywidualne Spływ kajakiem to spora dawka adrenaliny na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody. Doskonała zabawa na falach Dunajca pozwala zapomnieć o codzienności i odstresować się po tygodniu ciężkiej pracy - piekne otoczenie, spokój i przygoda na wodzie to idealny relaks.
Spływ kajakowy Dunajcem samemu czy z przyjaciółmi pozostanie na długo w pamięci, a zdobyta opalenizna będzie o nim przypominać na codzień.


Kajakowe spływy firmowe Nic tak nie zacieśnia więzi wewnątrz zespołu, jak wspólnie przeżyta przygoda, która dostarcza emocji i zabawy. Spływy kajakowe Dunajcem dostarczają niezapomnianych wrażeń, a niezbędna w czasie wyprawy współpraca buduje pozytywne relacje między uczestnikami.
Ta unikalna propozycja wspólnego spędzenia czasu w otoczeniu dzikiej przyrody, daje możliwość integracji wewnątrz zespołu i gwarantuje nietuzinkowe wspomnienia, a najwłaściwszym ukoronowaniem udanego dnia jest ognisko w malowniczym otoczeniu rozlewisk Dunajca .

Pamiętajcie,że po zakończeniu spływu odbieramy Was z miejsca lądowania i zawozimy na miejsce startu - nie musicie martwić się o powrót, zapewniamy Wam to w cenie wypożyczenia kajaków. Dotyczy osób indywidualnych. Nie pozostaje nic innego, jak tylko dobrze się bawić - zapraszamy.

na górę strony
© kajakidunajcem.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone

Pogoda dla Zakliczyna

Za Zakliczynem adrenalina rośnie