Rafting Dunajcem, trasa: Jurków - Isep koło Wojnicza
na rzece Dunajec

Dystans: 21 km
Czas: 4,5-5h
Cena: 80 zł/os (Pn-Pt) / *** 85 zł/os (Sb-Nd)
Zarezerwuj

Dłuższa i w dalszym biegu bardziej wymagająca trasa. Przeznaczona dla osób które chcą poczuć skok adrenaliny i frajdy z samodzielnego raftingu na Dunajcu. Satysfakcja po takim spływie z pewnością zrekompensuje zmęczenie, a emocje i wspomnienia pozostaną na bardzo długo. W pierwszej części trasa pozwala na pełen relaks i podziwianie przyrody, a także ruin zamku w Melsztynie, gdzie z odremontowanej Baszty będą zerkać na płynących spojrzenia zaciekawionych zwiedzających. Za mostem w Zakliczynie momentami należy skupić się na mocniejszych bystrzach, które będą chciały wrzucić nam wodę do pontonu, co dosłownie pozwoli nam poczuć rzekę. Duża ilość kamienistych plaż zachęca do postojów i podziwiania malowniczych widoków na piękne winnice, z których słynie region (więcej na enoTarnowskie.pl) zwany też przez wielu „Polską Toskanią”.

wspólna praca na bystrzu – tras na Isep
fot. Tarnowska Organizacja Turystyczna


Dystans: 21km
Szacowany czas spływu: 4,5 – 5 godziny

Umawiając się na spływ proszę podać wybraną godzinę startu i odbioru wg poniższego rozkładu jazdy:

#? Start 9.00 – odbiór 14-14.30 #? Start 11.00 – odbiór 16-16.30 #? Start 13.00 – odbiór 18-18.30 # (godzina odbioru oznacza, że bus powrotny przyjeżdża o pełnej godzinie i czeka maksymalnie 30 min)

# podane czasy spływu to średni czas w jakim pontony przepływają tą trasę z krótkimi przerwami na plażach,

UWAGA !!! jeśli jednak planujesz dłuższe postoje na plażowanie lub ogniska to przyjdź na start godzinę wcześniej, bo bus niestety nie może dostosować się do każdego uczestnika z osobna – dlatego są stałe godziny przyjazdu i odjazdu ! Podobnie jeśli chcesz płynąć szybko i bez przerw to rozpocznij maksymalnie 30 minut później niż podane godziny startu !

Prosimy o przybycie 15 min wcześniej przed planowanym spływem w celu zapoznania się z regulaminem, przeszkoleniem i wydaniem sprzętu.

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download intex firmware
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free

Zarezerwuj spływ

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Rezerwację na następny dzień prosimy zgłaszać do godziny 12:00 dnia poprzedniego. Po godzinie 12:00 prosimy o kontakt telefoniczny - 888 780 222.

Umawiając się na spływ proszę podać wybraną godzinę startu i odbioru wg poniższego rozkładu jazdy: #? Start 9.00 – odbiór 14-14.30 #? Start 11.00 – odbiór 16-16.30 #? Start 13.00 – odbiór 18-18.30 # (godzina odbioru oznacza, że bus powrotny przyjeżdża o pełnej godzinie i czeka maksymalnie 30 min) # podane czasy spływu to średni czas w jakim pontony przepływają tą trasę z krótkimi przerwami na plażach; UWAGA !!! jeśli jednak planujesz dłuższe postoje na plażowanie lub ogniska to przyjdź na start godzinę wcześniej, bo bus niestety nie może dostosować się do każdego uczestnika z osobna – dlatego są stałe godziny przyjazdu i odjazdu ! Podobnie jeśli chcesz płynąć szybko i bez przerw to rozpocznij maksymalnie 30 minut później niż podane godziny startu !

Zobacz także:

na górę strony