Spływ Popradem

Kajaki Poprad

Poprad – rzeka która jest równie malownicza jak Dunajec, polecana dla kajakarzy którzy lubią szybsze pływanie i nie boja się ochlapać wodą. Jak wolisz pływać bardziej na sucho to polecamy rafting czyli pontony Popradem.

Spływ Doliną Popradu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Będąc w regionie Krynicy-Zdroju, Tylicza, Muszyny, Żegiestowa czy Piwnicznej albo Rytra koniecznie warto skorzystać z tej atrakcji.

Poprad ma długość 167 km, z czego ponad 100 km na Słowacji. 31,1 km stanowi granicę polsko-słowacką, a 30,7 km leży w Polsce.

Ciekawostką jest odcinek w którym Poprad tak mocno się zawija, że Polska jest na południu a Słowacja na północy, ma to miejsce w punkcie – Łopata Polska w okolicach Żegiestowa.

Mamy w ofercie kilka tras. Spływ Popradem ma wiele wariantów i wybranych odcinków tej rzeki.

  1. Muszyna – Żegiestów-Zdrój …….: około 13 km i 2-3h spływu
  2. Leluchów – Żegiestów-Zdrój .….: około 22 km i 4-5h spływu
  3. Muszyna – Piwniczna Zdrój …..: około 28 km i 5-7h spływu – polecana oferta
  4. Leluchów – Piwniczna Zdrój ……: około 37 km i 7-8h spływu
  5. Piwniczna Zdrój – Stary Sącz …..: około 18 km i 4-5h spływu
  6. Trasy kilkudniowe (2-5 dni) wg indywidualnych ustaleń : Spływ Poprad – Dunajec – j. Rożnowskie – Tarnów . Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 888 670 222
Kajaki Poprad

Spływ Popradem

Miłośnikom wodnych emocji i porywającego nurtu, którzy chcieliby zmienić nieco krajobraz, polecamy spływy Popradem. To rzeka na granicy Polski i Słowacji. Wielu Polakom dobrze znane jest także słowackie miasto o tej nazwie. Każdy, dla kogo spokojne rejsy turystyczne po Wiśle, innych rzekach lub spokojnych jeziorach wydają się zbyt monotonne, może skorzystać z oferty spływu kajakowego Popradem. Tutaj emocje i wrażenia, także wizualne, są gwarantowane!

Kajak czy ponton?

Miłośnicy kajaków prawdopodobnie wybiorą właśnie ten jedno- lub dwuosobowy sprzęt. Wśród nich znajdą się też osoby, które lubią poruszać się kajakiem po nieco spokojniejszych wodach. Ciekawi wodnej przygody z KajakiDunajcem.pl jako alternatywę dla tradycyjnego kajaka mogą wybrać pontony. One również gwarantują wiele wrażeń, jednak dają ten komfort, że prawdopodobieństwo dostania się do ich wnętrza wody jest znacznie mniejsze niż w przypadku kajaków. Jeśli chodzi o sam spływ kajakami Popradem, to w Polsce znajduje się krótszy odcinek. Ma on jednak 62 km, co sprawia, że spływ tym odcinkiem rzeki może być stosunkowo długi, ale bardzo interesujący.

Dlaczego Poprad?

Poprad to rzeka intrygująca. Jej polski odcinek biegnie w ten sposób, że w miejscu o zapadającej w pamięć nazwie: Łopata Polska, nieopodal Żegiestowa, Polska i Słowacja usytuowane są w dokładnie odwrotny sposób niż na mapie. Krajobrazy podczas spływu, czyli mnóstwo zieleni na brzegach, sprawiają, że spływy Popradem to uczta dla ducha. Kolor zielony uważany jest powszechnie za głęboko wyciszający i uspokajający. Taki kilkugodzinny relaks na wodzie i kontakt z naturą to świetny sposób na aktywność na świeżym powietrzu oraz chwilową zmianę oszałamiającego tempa współczesnego życia. Takie wyprawy kajakami Popradem mogą trwać od 3, do 8 godzin lub nawet 2-dni. Sami wybierzcie odpowiedni dla siebie wariant.

Jaki spływ wybrać?

Oprócz tego, że można wybierać pomiędzy kajakiem a pontonem, należy podjąć jeszcze koniecznie decyzję o tym, jak długi spływ Wam odpowiada. Początkujący kajakarze oraz amatorzy prawdopodobnie zaczną od wersji 2-3-godzinnej. Ponadto są trasy obejmujące czas: 4-5 h, 5-7 h i 7-8 h. Najbardziej atrakcyjna i polecana przez nas trasa to trwająca od 5 do 7 godzin, obejmująca odcinek 28 kilometrów. Dla zapalonych kajakarzy organizujemy także spływy kilkudniowe, gdzie spływ kajakami Popradem jest tylko jednym z elementów dłuższej trasy również innymi rzekami. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
download intex firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
na górę strony