Rowery elektryczne

„Małopolska to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów winiarskich w Polsce i to tutaj zarejestrowanych jest najwięcej winnic! Region Tarnowa nazywany jest czasem „Polską Toskanią”. To tutaj rozlokowana jest większość winnic z Małopolskiego Szlaku Winnego. Podróż po szlaku będzie prawdziwą ucztą dla oczu, ale też okazją do degustacji wyśmienitego wina oraz wybornych, lokalnych produktów, takich jak sery, wędliny czy chleby, które podniosą walory smakowe trunku…” źródło enoTarnowskie.pl

100 zł Wypożyczenie Rowerów Elektrycznych MTB (cena za rower za 4h)

150 zł Wypożyczenie Rowerów Elektrycznych MTB (cena za rower na cały dzień)

przy wypożyczeniu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 300 zł

Zarezerwuj

fot. Tarnowska Organizacja Turystyczna
fot. Tarnowska Organizacja Turystyczna

Polska Toskania” – Winnice można podziwiać pieszo lub aktywnie z poziomu rzeki – spływając kajakiem albo pontonem: Spływ Dunajcem z widokiem na winnice .

Gorąco polecamy rowery elektryczne, którymi bardzo łatwo będziecie się poruszać po pięknym i górzystym terenie przez który przebiegają liczne szlaki rowerowe – w tym: VeloDunajec (do Zakopanego), EnoVelo (Małopolskie Winnice Rowerem), VeloNatura (do Muszyny i na Słowację, część międzynarodowej trasy EuroVelo 11 Grecja-Finlandia), VeloMetropolis (na zachód do Krakowa i dalej do Niemiec lub na wschód do Rzeszowa i dalej na Ukrainę – część międzynarodowej trasy EuroVelo 4 Francja-Ukraina)

mapy papierowe otrzymacie razem z rowerem, poniżej do pobrania wersja elektroniczna: pdf – Mapa Rowerowa – Tarnów i Region enoVelo

fot. Tarnowska Organizacja Turystyczna
fot. Tarnowska Organizacja Turystyczna

Zapytanie o termin i wycenę (w dodatkowych informacjach proszę wpisać preferowane godziny odbioru i zwrotu rowerów) :

Piękno Polskiej Toskanii zachwyca od lat. Malownicze, zielone tereny, wspaniałe winnice, piękne pola pełne rosnących i dojrzewających w promieniach słońca winogron to tylko część z atrakcji, jakie możesz znaleźć na tych terenach. Rowery elektryczne w miejscowości Tarnów pozwolą Ci przebyć długie kilometry na wyznaczonych trasach turystycznych i do tego zasmakować w bogactwie tamtejszej kuchni. Na tym terenie znajdziesz bowiem wiele gospodarstw agroturystycznych czy restauracji, a także miejsc wyrobu lokalnych przysmaków, które zachwycą swoim smakiem. Z naszej oferty możesz pobrać darmową aplikację na smartfona, która przeprowadzi Cię przez cały szlak i pozwoli dobrać najbardziej odpowiednią trasę z jej długością oraz atrakcjami. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych – Tarnów pozwoli Ci spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, z daleka od miejskiego zgiełku. Możesz wybrać się sam, z przyjaciółmi albo rodziną. Zapytaj nas o wycenę – na naszej stronie internetowej znajdziesz formularz do wypełnienia, na który błyskawicznie odpowiemy i podamy kosztorys dopasowany do Twoich zapotrzebowań!

Fantastyczna podróż na wygodnych rowerach elektrycznych

Nasze rowery są przystosowane do długich podróży nawet po trudnych drogach. Wysoka jakość sprzętu gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy. Każdy z nich jest doglądany i co najważniejsze – nie musisz samodzielnie ciągle pedałować! Rower elektryczny nie wymaga od Ciebie tyle wysiłku, co normalne rowery, dzięki czemu podróże pod górkę nie będą już takim wyzwaniem i możesz bez obaw wybrać się na dłuższą trasę razem z dziećmi. Wygodne siedziska oraz miejsce na bezpieczne położenie swoich rzeczy sprawiają, że każda podróż będzie wyjątkowym przeżyciem zarówno dla osób uprawiających sport, jak i dla tych, którzy chcą spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu w ramach rekreacji. 

Rowery elektryczne MTB Tarnów można zarezerwować z wyprzedzeniem i dzięki temu zaplanować swój wyjazd bez ryzyka, że nie będzie dostępnych jednośladów na miejscu. Proponujemy wynajem roweru na 4 godziny za 100 zł lub na cały dzień za jedyne 150 zł. Jeśli planujesz większą wycieczkę dla większej grupy, przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę ze zniżkami. Oferujemy dostęp do tras, które są Miejscem Przyjaznym Rowerzystom. Możesz zapoznać się z pięknymi trasami na naszym YouTube bądź Instagramie – malownicze widoki wokół zachęcą każdego do dłuższej lub krótkiej wycieczki, niosącej za sobą relaks i odprężenie.

na górę strony