Pontony i rafting

Masz ochotę na ekstremalną przygodę w pontonie? Jesteś początkujący, a może pierwsze spływy już za Tobą? Niezależnie od tego, na jakim etapie miłości do raftingu się znajdujesz, również i Ty możesz skorzystać z naszej oferty spływów pontonowych!

Raftingiem nazywamy spływ górską rzeką lub rwącym potokiem na przystosowanym pontonie. Podczas spływu niezbędne są umiejętności manewrowania pontonem między skałami, różnej wielkości wodospadami, a także omijanie wirów! Rafting pontonem pokochają wszyscy, którzy lubią adrenalinę i szukają wrażeń podczas aktywnego spędzania czasu. Co ważne, rafting często wygląda na sport niebezpieczny i pełen potencjalnych sytuacji, które mogą spowodować upadek, jednak nie jest to prawda. To stosunkowo bezpieczny sport. Jest to zasługą m.in. pontonów, które wykonuje się ze specjalnego, trwałego i wzmocnionego tworzywa. Oczywiście podczas spływu pontonowego każdy jego uczestnik musi być odpowiednio zaopatrzony w kamizelkę asekuracyjną lub ratunkową oraz posiadać kask, który należy mieć na sobie na bardziej wartkich fragmentach rzeki. Jednak pontony w zasadzie są nieprzewracalne i jeśli tylko ktoś z niego nie wyskoczy to raczej nie ma szans znaleźć się w rzece wbrew własnej woli.

Pontony Dunajcem, oferty kilkudniowe - wybierz się na pełen wrażeń spływ!

Za naszym pośrednictwem możesz zdecydować się na kilka różnych ofert obejmujących rafting pontonem w Polsce. Są to: spływy pontonowe Dunajcem, Popradem, spływy kilkudniowe, a także oferta dla firm i grup zorganizowanych. Spływy Dunajcem obejmują propozycję kilku tras, których pokonanie zajmuje od 2 do 11 godzin. W 2 godziny pokonamy trasę Jurków - Zakliczyn o długości 10 km, natomiast 5 do 10 godzin zajmie nam spływ pontonem trasą Jurków - Tarnów o długości 32 km. Masz ochotę na cały dzień w kajaku lub pontonie, podziwianie dzikich i malowniczych plaż? Zdecyduj się na wynajem całodniowy bez limitu czasu - nasz sprzęt będzie do Twojej dyspozycji aż do mety! Co więcej, oferujemy możliwość pozostawienia samochodu na mecie oraz porannego przewozu busami na start trasy.

Chcesz podziwiać wyjątkowe widoki podczas nieco szybszego spływu, a do tego… trochę się ochlapać? Wybierz spływ kajakowy rzeką Poprad. Chcesz płynąć bardziej komfortowo? Dobrą opcją będzie rafting, czyli pontony Popradem. Oferujemy kilka tras do wyboru, np. Muszyna - Żegiestów, Leluchów - Żegiestów czy też Leluchów - Piwniczna Zdrój.

Co powiesz na kilkudniowy spływ pontonem? Skorzystaj z oferty kilkudniowej, 2 - 3 dni lub więcej rzekami Dunajec, Biała, Poprad, Raba oraz Wisła. To świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu, czy też wakacyjnego urlopu nad wodą! A jeśli myślisz o spływie pontonem w jeszcze większej grupie, poznaj ofertę dla firm oraz grup. To wyjątkowa możliwość integracji, zacieśnienia więzi i wspólnego spędzenia czasu na łonie natury. Zapewniamy kompleksową obsługę spływu: sprzęt, obsługę, ubezpieczenie, transport, a do tego… niepowtarzalne przeżycia!

Zdecyduj się na spływ pontonowy Dunajcem!

Jeśli masz już dosyć typowych wakacyjnych przygód, jeśli nużą Cię coroczne wypady nad Bałtyk, gdzie niekoniecznie panuje cudowna aura, możesz zdecydować się na spływy pontonowe. Tu pogoda nie jest najważniejszym z czynników, czasem wiatr i nagłe ochłodzenie nakręcają i motywują do działania. Adrenalina ułatwi Ci zadanie, poczujesz ją już szykując do takiej pontonowej wyprawy, np. Dunajcem. Decydując się na trasę konkretnego spływu warto przeanalizować wcześniej odcinki, które będą do pokonania. Można prześledzić mapę i mentalnie choćby przepłynąć po niej palcem. O dobrej formie i kondycji nie trzeba wspominać, trzeba zabrać ją po prostu ze sobą! Spływy pontonowe to może nie zdobycie K2, ale każda wyprawa stanowi kolejny stopień w osiąganiu coraz wyższych celów.

Wybierając rafting pontonem Dunajcem będziesz mógł podziwiać malownicze krajobrazy wokół, nurt rzeki zaniesie Cię i pokaże właściwy kierunek. Kontakt z naturą uspokaja, a jej bezmiar pokazuje siłę i potęgę, której trzeba stawić czoło. Ten pozorny sport może okazać się zalążkiem podjęcia innych ważnych wyzwań!

Pomysł na majówkę? Wspólny spływ pontonowy!

Co więcej, propozycja raftingu pontonowego powinna też zaskoczyć i spodobać się głodnym przygód znajomym. Spływy pontonowe są również pomysłem na integrację, szczególnie kiedy w grę wchodzi pobyt kilkudniowy. Zbierz ekipę lub zaproponuj swoim współpracownikom wyjazd nad Dunajec, a my zadbamy o Waszą dobrą zabawę. Taka odmienna forma rozrywki sprzyja nawiązywaniu i zacieśnianiu więzi. Niewielki bagaż, dokumenty i spora dawka humoru pozwolą Ci spędzić czas w najpiękniejszych zakątkach Małopolski i podziwiać malownicze widoki zarówno z pontonu, jak i schodząc na ląd. Również najmłodszym powinna spodobać się taka forma wypoczynku, czynnego, ale z jaką ilością dobrej zabawy. Rafting pontonowy, przy użyciu odpowiednich zabezpieczeń (kaski, kamizelki) okaże się na pewno niezapomnianą przygodą!

na górę strony