Pontony i rafting

Masz ochotę na ekstremalną przygodę w pontonie? Jesteś początkujący, a może pierwsze spływy już za Tobą? Niezależnie od tego, na jakim etapie miłości do raftingu się znajdujesz, również i Ty możesz skorzystać z naszej oferty spływów pontonowych!

Raftingiem nazywamy spływ górską rzeką lub rwącym potokiem na przystosowanym pontonie. Podczas spływu niezbędne są umiejętności manewrowania pontonem między skałami, różnej wielkości wodospadami, a także omijanie wirów! Rafting pontonem pokochają wszyscy, którzy lubią adrenalinę i szukają wrażeń podczas aktywnego spędzania czasu. Co ważne, rafting często wygląda na sport niebezpieczny i pełen potencjalnych sytuacji, które mogą spowodować upadek, jednak nie jest to prawda. To stosunkowo bezpieczny sport. Jest to zasługą m.in. pontonów, które wykonuje się ze specjalnego, trwałego i wzmocnionego tworzywa. Oczywiście podczas spływu pontonowego każdy jego uczestnik musi być odpowiednio zaopatrzony w kamizelkę asekuracyjną lub ratunkową oraz posiadać kask, który należy mieć na sobie na bardziej wartkich fragmentach rzeki. Jednak pontony w zasadzie są nieprzewracalne i jeśli tylko ktoś z niego nie wyskoczy to raczej nie ma szans znaleźć się w rzece wbrew własnej woli.

Pontony Dunajcem, oferty kilkudniowe - wybierz się na pełen wrażeń spływ!

Za naszym pośrednictwem możesz zdecydować się na kilka różnych ofert obejmujących rafting pontonem w Polsce. Są to: spływy pontonowe Dunajcem, Popradem, spływy kilkudniowe, a także oferta dla firm i grup zorganizowanych. Spływy Dunajcem obejmują propozycję kilku tras, których pokonanie zajmuje od 2 do 11 godzin. W 2 godziny pokonamy trasę Jurków - Zakliczyn o długości 10 km, natomiast 5 do 10 godzin zajmie nam spływ pontonem trasą Jurków - Tarnów o długości 32 km. Masz ochotę na cały dzień w kajaku lub pontonie, podziwianie dzikich i malowniczych plaż? Zdecyduj się na wynajem całodniowy bez limitu czasu - nasz sprzęt będzie do Twojej dyspozycji aż do mety! Co więcej, oferujemy możliwość pozostawienia samochodu na mecie oraz porannego przewozu busami na start trasy.

Chcesz podziwiać wyjątkowe widoki podczas nieco szybszego spływu, a do tego… trochę się ochlapać? Wybierz spływ kajakowy rzeką Poprad. Chcesz płynąć bardziej komfortowo? Dobrą opcją będzie rafting, czyli pontony Popradem. Oferujemy kilka tras do wyboru, np. Muszyna - Żegiestów, Leluchów - Żegiestów czy też Leluchów - Piwniczna Zdrój.

Co powiesz na kilkudniowy spływ pontonem? Skorzystaj z oferty kilkudniowej, 2 - 3 dni lub więcej rzekami Dunajec, Biała, Poprad, Raba oraz Wisła. To świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu, czy też wakacyjnego urlopu nad wodą! A jeśli myślisz o spływie pontonem w jeszcze większej grupie, poznaj ofertę dla firm oraz grup. To wyjątkowa możliwość integracji, zacieśnienia więzi i wspólnego spędzenia czasu na łonie natury. Zapewniamy kompleksową obsługę spływu: sprzęt, obsługę, ubezpieczenie, transport, a do tego… niepowtarzalne przeżycia!

na górę strony