Spływy kilkudniowe

strona w przebudowie – cdn…

zapraszamy już w kwietniu – kontakt w sprawie oferty kilkudniowej 888670222

dostępne opcje to mix szlaków rzekami: Dunajec – Biała – Poprad – Raba – Wisła (2-3 lub więcej dni)

wystarczy podać liczbę dni które chcecie spędzić na kajakowej wyprawie a zaproponujemy coś fajnego dla każdego : )

oferta dla małych i dużych grup kajakarskich
Ogniska nad rzeką, nieważne czy to; Dunajec – Poprad – Raba – Biała – Wisła – Nida, zawsze są magiczne.
To miejsca, które na długo zostają w pamięci : )

Spływy kajakowe kilkudniowe – przeżycie niezapomnianej przygody

”Kajaki Dunajcem” to miejsce w sieci, w którym znajdziesz szereg ciekawych tras rzecznych, które możesz przebyć niczym innym jak tylko kajakiem. Oferowane przez nas spływy kajakowe kilkudniowe to maksymalna dawka szczęścia dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Dysponujemy różnorodnymi rodzajami szlaków rzecznych jak np.: Dunajec – Biała – Poprad – Raba – Wisła. W czasie wyprawy warto podziwiać wyjątkowe krajobrazy masywów górskich i zieleni. Zdarzają się też przeprawy, które wymagają opanowania i zorganizowanej akcji omijania powalonych drzew. Nie da się ukryć, że w czasie spływu kajakowego kilkudniowego prawdziwych wyzwań jest sporo. Dlatego też warto przygotować sobie niezbędną wyprawkę i znakomity nastrój.

Spływ kajakowy kilkudniowy – dłuższy weekend czas zacząć!

Zastanawiałeś się nad zorganizowaniem aktywnego wypoczynku w czasie weekendu? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Kilkudniowy spływ kajakowy to idealny rodzaj wypoczynku dla osób, które chcą wyciszyć się po ciężkim tygodniu pracy. Lubią otaczać się bezkresem zieleni i czerpią radość z poprawy kondycji fizycznej. Co więcej, kilkudniowe spływy kajakowe to również poprawa sfery psychicznej. Naładowane baterie z pewnością przydadzą się po powrocie do pracy i codziennych obowiązków. Kilkudniowy spływ kajakowy to coś więcej niż tylko pokonywanie dystansu. To przede wszystkim spędzanie czasu z ludźmi dla nas ważnymi. Wspólne gry, biesiadowanie przy ognisku i rozbijanie namiotów to tylko kilka z możliwości, z jakich można korzystać w czasie wyprawy.

Sprawdź także: rafting dunajec | spływ popradem | spływ dunajcem | rowery elektryczne tarnów | spływy kajakowe z noclegiem | kajaki raba

na górę strony