Integracja, oferta dla Firm i Grup

Spływ Dunajcem, Spływ Popradem w ofercie także Raba, Nida, Wisła, a także Off Road 4×4, Paintball, Rowery Elektryczne i Winnice – „Polska Toskania” + ogniska i wiele innych atrakcji…. : )

Nic tak nie zacieśnia więzi wewnątrz zespołu, jak wspólnie przeżyta przygoda, która dostarcza emocji i zabawy. Spływy kajakowe firmowe po Dunajcu dostarczają niezapomnianych wrażeń, a niezbędna w czasie wyprawy współpraca buduje pozytywne relacje między uczestnikami.
Ta unikalna propozycja wspólnego spędzenia czasu w otoczeniu dzikiej przyrody, daje możliwość integracji wewnątrz zespołu i gwarantuje nietuzinkowe wspomnienia, a najwłaściwszym ukoronowaniem udanego dnia jest ognisko w malowniczym otoczeniu rozlewisk Dunajca .

Integracyjny Spływ Dunajcem – spływy firmowe i grupy zorganizowane fot. Kajaki Dunajcem

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez dla firm. Gwarantujemy Państwu dużą dawkę emocji i wysoki poziom adrenaliny. Staramy się, aby każdy scenariusz imprezy był niepowtarzalny i dopasowany do Państwa potrzeb. Poniżej przedstawiamy przykładowe atrakcje – można również zamówić coś spoza tej listy, jesteśmy otwarci na inne inicjatywy. O niestandardowych pomysłach na imprezę dla firm prosimy poinformować naszego pracownika – przygotuje on indywidualną ofertę, uwzględniającą Państwa oczekiwania.

Spływ Kajakowy / Rafting Dunajcem

Oferujemy Państwu emocjonujący spływ Słoneczną Doliną Dunajca z Jurkowa (okolice Czchowa) do:
Zakliczyna – 10km, czas około 1,5-2 godziny (idealna na pierwszy raz)
Wojnicza – 20km, czas około 4-5 godzin (spływ z elementami adrenaliny)
Tarnowa – 34km, czas około 6-7 godzin (5,5 jak się wiosłuje 🙂 na trasie znajduje się jedno miejsce, gdzie należy przenieść kajak (około 40m)

W ofercie także: Spływ Przełomem Dunajca, Spływ Popradem oraz innymi rzekami: Raba, Nida, Wisła, San, Biała – warunki do uzgodnienia, zapraszamy do kontaktu: tel. 888 682 918

Zapewniamy

Spływ Dunajec – plaża Zakliczyn

Dodatkowe atrakcje – kajakidunajcem.pl

OFF ROAD 4×4 z Kajaki Dunajcem

Niezapomniane chwile i prawdziwa przygoda

Organizując zloty, uroczystości oraz imprezy firmowe warto zapewnić ich uczestnikom emocje, które zapiszą się w ich pamięci. Spędzenie czasu na świeżym powietrzu to nie tylko wspomnienia, które pozostaną z zaproszonymi osobami na dłużej, ale również podkreślone już budowanie relacji międzyludzkich. Grupowe spływy kajakowe pozwalają doświadczyć przyjemności obcowania z naturą. Wybieramy najpiękniejsze trasy, żeby każdy przepłynięty metr cieszył oczy. Indywidualne podejście do organizowanych grupowych spływów kajakowych dla firm pozwala nam w pełni dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Spływy kajakowe to jednak nie tylko relaks, ale również ćwiczenia dla ciała, co pozwala umysłowi wypocząć. 

Integracja na kajakach!

Wspólne spędzanie czasu ułatwia grupie zapoznanie się, jak i nawiązanie silniejszych relacji między sobą, co w efekcie pozytywnie wpływa na nastawienie pracowników do firmy. Wysiłek fizyczny, jaki temu towarzyszy, nie jest bardzo wymagający, dzięki czemu nadaje się dla każdej grupy wiekowej. Jednocześnie gwarantuje zdrową dawkę ruchu, która odświeży umysł, a potrzebna do tego praca mięśni umożliwi zrelaksowanie się. Naturalna zieleń drzew i piękno natury oraz szum wody stanowią doskonałą odmianę od codziennej pracy w biurze. Dla osób, które szukają dodatkowych atrakcji i wrażeń, przygotowaliśmy ciekawą propozycję grupowych gier i zabaw zarówno tych spokojniejszych, jak i ruchowych. Spływy kajakowe dla firm pozwolą Twoim pracownikom oderwać się od codziennych spraw firmy i poświęcić rozrywce, która pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie i zapewni głębsze nawiązanie relacji.

Sprawdź także: spływy pontonowe dunajec | kajaki poprad | spływ dunajcem | rowery elektryczne tarnów | spływy kajakowe z noclegiem | kajaki raba

na górę strony