Spływ Dunajcem

Spływ DunajcemSpływ Dunajcem PontonyRafting Dunajcem Imprezy dla GrupImprezy dla grup Spływy kilkudnioweSpływy kilkudniowe

Dunajec to rzeka uwielbiana przez kajakarzy i nie tylko. Malowniczo meandruje, pozwalając odkrywać historię i przepiękne krajobrazy. Spływy Dunajcem kuszą kontaktem z przyrodą i niesamowitą atmosferą. Oferujemy zarówno spływy na krótkich odcinkach, jak i całodzienne kajakowe imprezy nad Dunajcem z ogniskiem czy rafting Dunajcem. Nie musisz się niczym martwić: wystarczy, że wybierzesz trasę, zarezerwujesz telefonicznie lub elektronicznie na stronie i przyjedziesz na miejsce startu ok. 15 minut wcześniej, a my wszystko wyjaśnimy, przygotujemy i wydamy sprzęt. Tobie pozostanie jedynie podziwianie pięknej przyrody i satysfakcja z samodzielnie pokonanego odcinka. W naszej ofercie znajdują się zarówno trasy doskonałe na rodzinny wypad, jak i bardziej wymagające, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Spływy Dunajcem

Spływy Dunajcem mogą być sposobem na mile spędzone popołudnie (polecamy malowniczą trasę Jurków-Zakliczyn o długości 10 km, której przebycie trwa zaledwie 2-2,5 h). Mogą też stanowić całodzienną wyprawę, zakończoną ogniskiem na malowniczej plaży nad rzeką. Taka trasa to na przykład odcinek Jurków-Tarnów, mający 32 km. Dla prawdziwych fanatyków kajakarstwa oferujemy również kilkudniowe spływy kajakowe nad Dunajcem! Wyobraź sobie odcięcie się od e-maili, telefonów i spotkań na kilka dni… Jesteś tylko Ty, Twoi przyjaciele, rzeka i oszałamiająca przyroda. Po całym, ekscytującym dniu stajecie na postój, by następnego ranka znów zejść na wodę. 2-3 dni lub dłużej na trasie Biała-Dunajec-Wisła lub Poprad-Dunajec-Wisła zdecydowanie pozwolą na głęboki reset.

W ofercie dostępne są również wielodniowe odcinki Nida-Wisła i Raba-Wisła.

Malownicze odcinki, dostojne zamki i baszty nad Dunajcem oraz magiczne ogniska na najpiękniejszych górskich plażach czekają na Ciebie!

Rafting Dunajcem

Dunajec to również idealna propozycja dla miłośniczek i miłośników raftingu! Piękna przyroda, wyrzut endorfin i skok adrenaliny będą towarzyszyć pokonywaniu każdego z odcinków. Wspomnienia z pewnością pozostaną na długo! Trasy są tak przygotowane, że pozwalają zarówno na złapanie oddechu, jak i frajdę z pokonywania bardziej wymagających etapów. Przekonaj się, że możesz do swojego życia wprowadzić mnóstwo pozytywnych emocji! Rafting to świetna propozycja dla miłośników dreszczyku emocji i nie tylko.

W ofercie również rafting Popradem.

A może wybierzecie się całą paczką nad Dunajec?

Mamy również specjalną ofertę dla firm i grup zorganizowanych. Jeśli więc masz ochotę odkrywać uroki malowniczego Dunajca lub innych rzek z naszej oferty - Poprad, Raba, Nida, Biała w większym gronie, również serdecznie zapraszamy! Spotkanie z historią i piękno przyrody - czy może istnieć lepszy pomysł na majówkę, długi weekend czy wakacje? Przygotowaliśmy również atrakcje dla miłośniczek i miłośników off-roadu czy paintballa, w ofercie są także rowery elektryczne, pozwalające na swobodne poruszanie się po górzystych terenach Polskiej Toskanii (enoTarnowskie.pl i dolina Dunajca to region z największą liczbą winnic i zamków w Polsce) więc wszyscy znajdą coś dla siebie!

na górę strony