Oferta dla szkół

„podróżujemy nie po to , by uciec od życia, ale po to, by życie nie uciekało nam przez palce…” Anonim

Zarezerwuj

Bus 9 osobowy + bagażnik + box + opcja spania w środku + niezapomniana przygoda, bo – „To podróż daje nam szczęście, nie jej cel”

Zapytanie o termin i wycenę (w dodatkowych informacjach proszę wpisać ilość dni wypożyczenia oraz czy jest potrzebny – box dachowy):

Wypożyczenie busa dla 9 osób

Czy może być coś lepszego niż rodzinny wypad na kajaki lub wyprawa z ekipą przyjaciół? Takich rzeczy jest w życiu naprawdę niewiele! Jeszcze mniej jest takich, które są lepsze od wspólnej podróży jednym środkiem transportu. Wypożyczenie busa do przemieszczania się z punktu A do punktu B, wyposażonego w możliwość spania, to wspaniała okazja do wzmocnienia więzów rodzinnych i przyjacielskich relacji. Ponadto jest to bardzo wygodny i ekonomiczny sposób na podróż. Wynajem busa 9-osobowego jest o wiele tańsze niż wyprawa obejmująca kilka samochodów. Oferowane przez nas busy są bardzo pojemne – pomieszczą dużo bagażu, a w razie problemów z miejscem można dodać do nich box dachowy.

Wynajmij busa i ciesz się przygodą

Nasze busy pomieszczą bez problemu dziewięciu pasażerów i kajaki. Dzięki wypożyczeniu busa 9-osobowego wyjazd na spływ kajakowy będzie dużo lepiej zorganizowany. Jeden kierowca to jeden organizator wycieczki. Do bagażnika i dachowego boxa spakujecie wszystko, co będzie potrzebne, a możliwość spania w pojeździe, to dodatkowa atrakcja. Bezpieczny i pojemny pojazd, to klucz do sukcesu podczas każdej wycieczki. Wypożyczenie busa jest bardzo proste – wystarczy wypełnić formularz z zapytaniem o dostępny termin i poznać naszą wyjątkową ofertę, a następnie podjąć decyzję o tym, że to najlepsza pora na przygodę. Spraw, by Twój wyjazd był niezapomniany dzięki wspólnej podróży busem, który sprawdza się jako środek transportu i miejsce do spania na polu namiotowym.

Sprawdź także: Spływy pontonowe | Rowery elektryczne Tarnów | Spływ popradem | Spływy kajakowe z noclegiem

na górę strony