Rafting Dunajcem, trasa: Jurków - Tarnów
na rzece Dunajec

Dystans: 32 km
Czas: 5-10 h
Cena: 90 zł/os (Pn-Pt) / *** 100 zł/os (Sb-Nd)
Zarezerwuj

Cały dzień w kajaku lub w pontonie, dzikie i malownicze plaże, przepiękny krajobraz i relaks na całego. – świetny pomysł na cały dzień na rzece + niezapomniane ogniska na pięknych plażach Dunajca
Wynajem całodniowy, bez limitu czasu – sprzęt jest do dyspozycji aż do mety, ale ważne aby dotrzeć do mety i oddać sprzęt przed 19.00! Jest możliwość pozostawienia samochodu na mecie i porannego przewozu naszymi busami na start – na koniec dopływacie już do swojego auta!

Na tej trasie najczęściej umawiamy się na odbiór uczestników rano z miejsca które jest metą (tam uczestnicy zostawiają samochody i jadą z nami na start a następnie, każdy swoim tempem płynie na metę do swojego auta)

Umawiając się na spływ proszę podać wybraną godzinę odbioru sprzętu wg poniższego rozkładu jazdy:

? Start 9.00-9.30 – odbiór 17-18.00 lub później jeśli w planach jest plażowanie lub ogniska

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
download karbonn firmware
Download WordPress Themes
free online course

Zarezerwuj spływ

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Rezerwację na następny dzień prosimy zgłaszać do godziny 12:00 dnia poprzedniego. Po godzinie 12:00 prosimy o kontakt telefoniczny - 888 780 222.

Na tej trasie najczęściej umawiamy się na odbiór uczestników rano z miejsca które jest metą (tam uczestnicy zostawiają samochody i jadą z nami na start a następnie, każdy swoim tempem płynie na metę do swojego auta) # Umawiając się na spływ proszę podać wybraną godzinę odbioru sprzętu wg poniższego rozkładu jazdy: #? Start 9.00-9.30 – odbiór 17-18.00 lub później jeśli w planach jest plażowanie lub ogniska

na górę strony